KONST / Litografier / Färglitografi 11955010
nr 1195 5010
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad ej numrerad, Kvinna med dragspel. Motivet: 69x24
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 19:31:13
6/8 19:26:13